Modelky v zrcadle

modelky v zrcadle

o projektu:

Tento pohled na modelky je pohledem zlomyslného starce, psychopata, fantasty, provokatéra, sjetého hipíka, povzneseného intouše... jak kdo chce. Stránky vznikly z mého čistého exhibicionismu a potřeby se s fenoménem krásy vypořádat. Nemají v úmyslu nikoho urazit, či zesměšnit. Mým cílem je nastavit zrcadlo, tedy například ukázat, že není všechno zlato, co se třpytí, že vše dobré se v lejno obrátí, že krása je pomíjivá, že jsem ještě neztratil smysl pro humor, že nemám rád modelky, že je rád mám, že se nudím... Na stránkách najdete necelou stovku fotografií známých žen a jednoho neznámého muže :) Kdo to asi je?

o autorovi:

Co o mě říct? Abych tady na sebe chvěl pálu, nebo si vymýšlel, na to nemám náledí. Takže popravdě. Jsem krásný ošklivec, nevzdělaný intelektuál, šikovné nemehlo, starý mladík (nebo spíše mladý stařec), nenávistný empatik, meditující bezvěrec, ožralý abstinent, odbedněný zabedněnec... Stačí, nebo mám ještě přidat? ;)

návod k použití:

Pro pohyb mezi modelkami stačí kliknout na šipky >>> v levém spodním rohu, čímž provedete náhodný výběr obrázku. Náhodný proto, že jsem nechtěl, aby v nich byl nějaký systém. Pokud vám šipky v levém rohu nefungují, je také možné použít klávesu F5, klávesovou zkratku Ctrl+R (podle prohlížeče) nebo tlačítko "Reload" (Aktualizovat). Ve většině prohlížečů by to mělo fungovat :-) Fotky mají z valné části velikost do 20kB.

poslední aktualizace: 24.5. 2007

Přeji všem nevšední zážitek, ať se Vám mé modelky líbí!  ZDE VSTOUPÍTE PŘÍMO NA MODELKY 

Pokud chcete být informováni o změnách na stránce, zaregistrujte se např. u služby WOKO, nebo mi napište.

Pokud se vám mé stránky líbí natolik, že byste je chtěli propagovat, tady si můžete stáhnout reklamní banner.

Braggart

 >>>          kontakt   o modelkách  © BRAGGART 2000 - 2021